Vedení ke sportu nejen dětí, ale i dospělé ……


 

Vedení ke sportu nejen dětí, ale i dospělé …

 

 

Dobrý den,

 

            v dnešní době po velké diskuzi s řadou klubů, s rodiči, studenty a dětmi se intenzivně zabýváme problematikou SPORTU. Ptáme se, jak vytvořit, co nejlepší podmínky pro naše děti k vedení ke sportu, nikoliv sezení doma u počítačů, notebooků a televizí.  Zvláště,  když se mezi nimi skrývají talenti, a to nejen na fotbal, ale i jiná sportovní odvětví.

            Již v minulých letech se podařilo otevřít několik školních hřišť pro veřejnost, ale za jistých  pravidel, které každý chápe po svém. Můžeme poděkovat ochotě odboru školství na Praze 4, který je otevřen diskuzi a nakloněn vše řešit tak, aby, každý návštěvník, sportovec či rodič s dětmi, včetně provozovatele, byli spokojeni. 

            Dalším velkým projektem je oslovení klubů, kde jsou ty nejmenších dětí, které se specializují na spolupráci společně mezi sebou. Ve fotbalové oblasti mohu zmínit hlavního tvůrce projektu AFK Slavoj Podolí Praha, pana Karla Dvořáčka, dále podílející se na spolupráci FC Slavoj Vyšehrad, FC Tempo Praha, ABC Braník. Ano, tento projekt je rozsáhlý pro širokou veřejnost od těch nejmenších až po dospělé, které také chceme, aby se aktivně pohybovali nejen jako jednotlivec, ale ve skupinách či jen vedli své ratolesti k pohybu.

 

Ondřej Hatina

místopředseda MO 01

 

 

Updated: 6.4.2018 — 22:05
Místní organizace 01 v Praze 4 © 2017 Frontier Theme